Verkoop

Hieronder vindt u een actuele lijst met bungalows die te koop staan.

Nummer 6


A. Korving
T: 0343 44 46 46
E: JenAKorving@HetNet.nl
Prijs: € 49.900,-

Nummer 23


Prijs: € VERKOCHT

Nummer 39


R.a.l Visscher en I.F.Noord
T: 020-6628090 mob 06 53112089
E: ingridnoord@tiscali.nl
Prijs: € 72.500

Nummer 40

Prijs: € VERKOCHT

Nummer 45


Prijs: € VERKOCHT

Nummer 55


M. Engelander
T: 0614876633
E: maxx.engelander@gmail.com
Prijs: € 69.000

Nummer 75


Dhr. P. Hoogeveen
T: 06-52588900
E: pmhoogeveen@kpnmail.nl
Prijs: € N.O.T.K.

Nummer 76


Fam. Weihrauch
T: 0049 (0) 171 - 712 50 40
E: stw73@gmx.de
Prijs: € 59.000,00 VB

Nummer 85


Bertus Keuter
E: bertje.k9@gmail.com

Nummer 96


Tineke Steenbergen
T: 0648115662 0655690058
E: tineke-46@hotmail.com
Prijs: € 49.000

Nummer 116


H. Blauw
T: hablauw.gmail.com
Prijs: € 50.000

Nummer 118


B. Dinslage
T: 004917648397088
E: julia.dinslage@gmx.de
Prijs: € 68.000,-

Nummer 137


T. van der Kolk
T: 0621483544
E: tillvdk@hotmail.com
Prijs: € 79.000

Nummer 144


N. Gundlach
T: 0618275695
E: niels@gundlach.nu
Prijs: € n.o.t.k.

Nummer 154


P.E. Swart en K.T. van der Kolk
T: 31 (0)6 2148 3544
E: tillvdk@hotmail.com pe_swart@hotmail.com
Prijs: € 98.000,-

Nummer 155


Fam. Nagler
T: 49 (0)2041 - 709009
E: u-nagler53@gelsennet.de
Prijs: € 35.000,-

Nummer 156


Feddo Droog
T: 0629085368
E: omdroog@gmail.com
Prijs: € 89.000

Nummer 161


Dhr Slort
T: 06-26092767
E: wslort@gmail.com
Prijs: € 52.000,-

Nummer 163


G.R.Hoogeveen
T: 06-52588901
E: grhoogeveen@kpnmail.nl
Prijs: € 35.000,-

Nummer 166


A.de Lange / J.M. Naafs
T: 31 6 20967582
E: naafs64@gmail.com
W: www.jacquelinenaafs.nl
Prijs: € 59500 k.k.

Nummer 187


Fam. Dortmans
T: 06-54252695 020-6793714
E: barbaradortmans@gmail.com
Prijs: € verkocht

Nummer 192


dhr. Wattel
T: 0610839545
E: wattel@xs4all.nl
Prijs: € VERKOCHT!

Nummer 196


A. van der Hoofd
T: 00491791269855
E: info@vanderhoofd.de
Prijs: € 47.000 Euro

Nummer 198


fam. Douwes
T: 0621590423
E: markdouwes@hotmail.com
Prijs: € 38.000

Nummer 204


dhr. M. Mars
T: 06-22520497
E: info@desteenbok-zwolle.nl
W: www.desteenbok-zwolle.nl
Prijs: € 89.000,00 k.k..

Nummer 205


TE LAAT, dit huisje is verkocht

Nummer 206


Fam. Steenbergen
T: 06-27450622- 06-25096636
E: elisabethsteenbergen@casema.nl
Prijs: € 65.000

Nummer 210


Borut Junc
T: 00491722917423
E: borut@junc.de
Prijs: € 87.000

Nummer 220


A. Bleijenberg
T: 0321-313843 / 06-83125888
E: ableijenberg@solcon.nl
Prijs: € 49250,-

Wilt u meer informatie m.b.t. Bungalowpark De Bremerberg? Klik dan hier